Banner

Banner

Titulli Egzona Dedaj - 0 vjet
Ndëgjuar 78,955
Shkarkuar 1,901
Pëlqyer 300
Publikuar 23/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by EMRACOM
Muzika dhe Orkestrimi: Massive
Teksti: Ghulo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store