Banner

Banner

Titulli Kole Oroshi - Qika mamit
Ndëgjuar 543,044
Shkarkuar 912
Pëlqyer 1,517
Publikuar 31/08/2015

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store