Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha Noti - Te Kam Xhan
Ndëgjuar 684,429
Shkarkuar 913
Pëlqyer 2,578
Publikuar 29/05/2015

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/labinotrexhaofficiel
https://instagram.com/labinotrexhanoti
Muzik & Mix Master: Machiato Records
Lyrics: Granit Gashi
Video: Max Production
Realizim: Loni
Labinot Rexha copyright Music 2015 ©
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store