Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Ndarja
Ndëgjuar 934,996
Shkarkuar 178
Pëlqyer 2,211
Publikuar 12/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzika: Wirusi
Teksti: Arsim Bunjaku
Video Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store