Banner

Banner

Titulli 2 Die 4 & Anjeza - ngadale
Ndëgjuar 437,516
Shkarkuar 400
Pëlqyer 2,403
Publikuar 14/12/2015

Informatat e këngës
2DIE4 - ME PELQEN, ALBUMI "THJESHT KUPTOJE", VITI 2003
https://www.facebook.com/2DIE4.AL/
https://instagram.com/2die4.official?utm_source=ig_profile_share&igshid=1pioao4gqffw

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store