Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Ju kam zemer
Ndëgjuar 170,106
Shkarkuar 21
Pëlqyer 456
Publikuar 31/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store