Banner

Banner

Titulli Xhela ft Besart Halimi - IDEALE
Ndëgjuar 209,496
Shkarkuar 27
Pëlqyer 500
Publikuar 22/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Muzika&Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Video : ASHA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store