Banner

Banner

Titulli Jeta Faqolli - Nje Zemer
Ndëgjuar 91,433
Shkarkuar 557
Pëlqyer 350
Publikuar 13/01/2016

Informatat e këngës
Onima Media - https://goo.gl/yddi50
Jeta Faqolli - Nje Zemer (Official Video)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store