Banner

Banner

Titulli Kida ft. Ermal Fejzullahu - Mi Amore
Ndëgjuar 22,672,311
Shkarkuar 158
Pëlqyer 59,793
Publikuar 26/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Outnow in itunes deezer spotify : https://fanlink.to/BestofKida

Prod. by: Zzap & Chriss

Kida on Instagram: http://smarturl.it/KidaOnInstagram
Kida on Facebook: http://smarturl.it/KidaOnFacebook
Kida on Twitter: http://smarturl.it/KidaOnTwitter

Zzap & Chriss on Facebook: http://smarturl.it/ZzapNChrissFB
Zzap & Chriss on Twitter: http://smarturl.it/ZzapNChrissTW
Zzap & Chriss on Intagram: http://smarturl.it/ZzapNChrissIG

Booking manager: +37744184460

© 2016 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#kida #ermal #miamore
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store