Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Elinel - Trileqe
Ndëgjuar 9,377,914
Shkarkuar 2,258
Pëlqyer 27,122
Publikuar 27/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store