Banner

Banner

Titulli Xhela - Lamtumire
Ndëgjuar 204,075
Shkarkuar 36
Pëlqyer 1,127
Publikuar 04/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/xhelaabazi/

Prod. by: ZzapnChriss

Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss
OnRecords

Booking manager: +37744184460
© 2016 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store