Banner

Banner

Titulli Remzie ft Nexhat Osmani - Merre Merre zemren time
Ndëgjuar 4,627,186
Shkarkuar 3,448
Pëlqyer 12,534
Publikuar 18/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Muzika & Teksti - Remzie Osmani
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video by: EMF Creative
Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store