Banner

Banner

Titulli Xhela - Kamarier
Ndëgjuar 426,772
Shkarkuar 72
Pëlqyer 1,118
Publikuar 20/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial
Xhela - Kamarier Booking: +37744840800 .
Facebook: https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store