Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Duli - Pa namaz
Ndëgjuar 3,985,622
Shkarkuar 2,837
Pëlqyer 22,772
Publikuar 06/06/2016

Informatat e këngës
Gold AG ft Duli - Pa namaz
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Teksti: Arian Agushi
Produced by: Sopi Records - Barooti
Video: URBAN Graphics

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store