Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Fale Dashurine
Ndëgjuar 8,840,092
Shkarkuar 2,293
Pëlqyer 14,039
Publikuar 10/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Music & Arrangement: Valter Beqo
Lyrics: 2Step
Studio: W-88
Video by: Max - Production


http://www.facebook.com/RemzieOsmani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store