Banner

Banner

Titulli Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Ndëgjuar 3,437,815
Shkarkuar 5,092
Pëlqyer 15,169
Publikuar 21/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Elgit Doda
Lyrics: Rozana Radi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store