Banner

Banner

Titulli Albina Kelmendi - Hera e pare
Ndëgjuar 253,012
Shkarkuar 47
Pëlqyer 351
Publikuar 30/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store