Banner

Banner

Titulli Adelina Ndoj - Sa te dua o jeta ime
Ndëgjuar 69,626
Shkarkuar 1,392
Pëlqyer 420
Publikuar 09/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia
Video by SWART
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store