Banner

Banner

Titulli Mimoza Shkodra - Boll inati
Ndëgjuar 7,306,838
Shkarkuar 2,489
Pëlqyer 11,456
Publikuar 22/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/MimozaShkodraBollInati
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video : Mproduction
Muzika - Prygo & Blero
Tex- Kreshnik Avdiu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store