Banner

Banner

Titulli Daim Lala - Sali Berisha
Ndëgjuar 4,254,099
Shkarkuar 198
Pëlqyer 16,561
Publikuar 12/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Albania
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store