Banner

Banner

Titulli Ghetto Geasy - Berlusconi
Ndëgjuar 10,070,857
Shkarkuar 1,951
Pëlqyer 37,272
Publikuar 13/12/2016

Informatat e këngës
Lyrics & Melody: Getoar Selimi

Music by: BigDeal Records

Video by: Entermedia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store