Titulli GEASY MAJK feat Ermal Fejzullahu - Para Para
Ndëgjuar 148
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

GEASY MAJK feat Ermal Fejzullahu - Para Para - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store