Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Jeta e furretarit
Ndëgjuar 62,649
Shkarkuar 43
Pëlqyer 196
Publikuar 30/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
Orkestroi: Rrahman Kryeziu
http://fmproduction.al
Onima Media - https://goo.gl/yddi50
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store