Banner

Banner

Titulli Ermal Fejzullahu ft. Nora Istrefi - Hije
Ndëgjuar 11,159,248
Shkarkuar 154
Pëlqyer 33,342
Publikuar 04/02/2017

Loading...
Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

REDBOX Entertainment
Music: BIG BANG
Lyrics: BIG BANG
Video: Entermedia

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store