Titulli Mahmut Ferati - Burrit hije i ka fjala
Ndëgjuar 1,343
Shkarkuar 118
Pëlqyer 3
Publikuar 04/12/2022

Texti i këngës

Mahmut Ferati - Burrit hije i ka fjala - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store