Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - Te dua
Ndëgjuar 727,087
Shkarkuar 118
Pëlqyer 3,887
Publikuar 14/02/2017

Loading...
Informatat e këngës
Onima Media - https://goo.gl/yddi50
Teksti: Fatmir Muja
Muzika: Robert Berisha
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video: Imagine Films
http://fmproduction.al
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store