Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha ft. Valbona Halili - Kjo dashni
Ndëgjuar 268,848
Shkarkuar 1,051
Pëlqyer 1,078
Publikuar 02/03/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Ervin Gonxhi & Xhuljo Ymeri
Lyrics: Vojsava Alia
Video: Max Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store