Banner

Banner

Titulli Samanta ft. 2Ton - Bashk
Ndëgjuar 16,266,199
Shkarkuar 4,950
Pëlqyer 47,927
Publikuar 09/03/2017

Informatat e këngës
Available on:
Deezer: http://www.deezer.com/album/15598978
Spotify: https://open.spotify.com/album/4k8z58Kusk0HPlDVdcn6Xv
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bashk-feat-2ton-single/id1214626224

Follow Max Production on:
►Instagram:https://www.instagram.com/maxproductional/
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/
►Booking email: [email protected]

Follow Samanta on:
►Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/
►Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/

Follow 2Ton on:
►Instagram: https://www.instagram.com/2tonofficial/

Music: Alandy
Lyrics: 2Ton, Fifi
Produced: Alandy
Styling: Drenusha Xharra
M.U.A: Arber Bytyqi
Hair : Egzon
Special Thanks
Plaza
Video by MAX Production:

Po du me tpas
Po du me tpas
Une po du me tpas vec ty
Po du me tdasht
Po du me tdasht
Une po du me tpas vec ty

Po don me mpas
Me mpas
Ti po don me mpas vec mu
Po don me mdasht
Me mdasht
Ti po don me mdasht vec mu
Yeahhh

Deri oret e vona bisedat tona
Sa here kena fol e kom ndje
Qe me ty po ofrona pres kur po takona
Qa do qe boj per ty kome ja vle

Sa do pak n'qef ti mem pas
Sa ma shum mem njoft hala ti ki mem dasht
Sa do pak n'qef ti mem pas
Sa ma shum mem njoft hala ti ki mem dasht

E nese menon me kon bashk ,jo leht nuk e ke
E di ti po don un me tdasht ,por i vetmi sje
Nje tjeter e kom dhe ai mu mdon, jo si ti
A duhet me e lon me ty me kon
Ca me bo tash

Merrem afer
E me duaj si di ti
Merrem naten
Mthuaj fjalet si di ti

Se une e dija
Qe te une ti ki me ardh
Se une e dija
Baby boy

Deri oret e vona bisedat tona
Sa here kena fol e kom ndje
Qe me ty po ofrona pres kur po takona
Qa do qe boj per ty kome ja vle

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store