Banner

Banner

Titulli Adelina Ndoj ft. Fatmir Daja - Per qef na jena
Ndëgjuar 155,049
Shkarkuar 1,172
Pëlqyer 925
Publikuar 09/06/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Violin: Ervin Gonxhi
Saks: Adi Sybardhi
Lyric: Vojsava Alia
Audio: Eran Pro Studio
Video: FRAME Pro.Studio / Don Enio

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store