Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Kam me marr nje vajze malesore
Ndëgjuar 74,653
Shkarkuar 916
Pëlqyer 1,183
Publikuar 13/06/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store