Banner

Banner

Titulli Ledri Vula ft. Young Zerka - Nona
Ndëgjuar 31,145,024
Shkarkuar 5,432
Pëlqyer 94,949
Publikuar 25/06/2017

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download / Stream "NONA": https://avddigital.lnk.to/NonaID

Music: Big Bang (REDBOX Entertainment)
Lyrics: Ledri Vula & Young Zerka
Video: Entermedia

℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store