Banner

Banner

Titulli Ramadan Krasniqi - Princeshe
Ndëgjuar 274,780
Shkarkuar 1,091
Pëlqyer 938
Publikuar 04/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika & Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Eroll Dogani
Produced by: EmraCom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store