Banner

Banner

Titulli Gold AG ft. Shemi (Iliret) - E mira e Ulqinit
Ndëgjuar 7,061,629
Shkarkuar 264
Pëlqyer 22,431
Publikuar 05/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Gold AG Ft. Shemi (Iliret) - E mira e Ulqinit

Video : MProduction

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store