Banner

Banner

Titulli Valbona Halili ft Aranit Hoxha ft Shkurte Fejza - Mka marre Malli
Ndëgjuar 553,073
Shkarkuar 124
Pëlqyer 2,608
Publikuar 08/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Kompozitor: Edi Balili
Poet: Armand Trebicka
Orkestroi: Edi Balili
Audio Production: “MUZA” Music Acedemy
Tiranë - Albania
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store