Banner

Banner

Titulli Lyrical Son ft Mc Kresha - Hey Girl
Ndëgjuar 8,450,901
Shkarkuar 2,921
Pëlqyer 28,817
Publikuar 09/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
SINGLE OUT NOW:
http://lnk.site/hey-girl

Lyrics: Lyrical Son & Mc Kresha
Music by: Lyrical Son & K-Master
Album: United State of Albania, 2017

Mix & Master: PRESS PLAY

Google Play: http://lnk.site/google-play/p3yXbYul
ITunes: http://lnk.site/itunes/p3yXbYuk
Apple Music: http://lnk.site/apple-music/p3yYZYef
Spotify: http://lnk.site/spotify/p3yXbYuo

https://web.facebook.com/PINT.KS/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store