Banner

Banner

Titulli Leta - Kenga e Besim Ndreces
Ndëgjuar 15,358
Shkarkuar 2,067
Pëlqyer 39
Publikuar 13/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Kendon - Leta (Filloreta Ismajli)
Ork. - My band
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store