Banner

Banner

Titulli Muharrem Ahmeti ft. Ilir Tironsi - Boom Boom Boom
Ndëgjuar 1,632,408
Shkarkuar 3,450
Pëlqyer 7,438
Publikuar 05/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Artist: Muharrem Ahmeti ft. Ilir Tironsi - Boom Boom Boom
Music: Ilir Tironsi
Arrangement: Samuel Kodra
Solo: Ilir Tironsi
Lyrics: Dritan Shtylla
Production By: ES Recording
Publisher: Almus Music

Muharrem Ahmeti performing his official single "Boom Boom Boom" featuring Ilir Tironsi.
All rights are reserved © Ilir Tironsi & ℗ Almus Music.

Follow us :

Ilir Tironsi
Facebook: https://www.facebook.com/IlirTironsii/
Instagram: https://www.instagram.com/ilirtironsi87/

Almus Music
Instagram: https://www.instagram.com/almusmusic/
Facebook : https://www.facebook.com/AlmusMusic
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store