Banner

Banner

Titulli Samanta - Zemren Maje
Ndëgjuar 6,425,098
Shkarkuar 2,554
Pëlqyer 28,800
Publikuar 13/07/2017

Informatat e këngës
Song available on:
Deezer: http://www.deezer.com/album/44714441
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/zemren-maje-single/id1259936564
Spotify: https://open.spotify.com/album/2jNzf2eyRcxulSj1KxaMJq

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/
►Booking email: [email protected]

Follow Samanta on:
►Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/
►Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/

Music & Arrangement: Kledi Bahiti
Lyrics: Fifi
Produced by Threedots
Video by MAX Production:

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store