Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Bonita
Ndëgjuar 3,392,021
Shkarkuar 294
Pëlqyer 20,706
Publikuar 16/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Mus: Big Bang
Directed by: Valon Aziri
Hair&Makeup: Sellma & Kaci
Styling: Dona Matoshi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store