Banner

Banner

Titulli Blerina Braka - Mirupafshim Dashuri
Ndëgjuar 1,141,330
Shkarkuar 1,159
Pëlqyer 7,028
Publikuar 09/10/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Threedots
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Blerina Braka & Aurel Thellimi
Orkestroi: Kledi Bahiti

Available on
Dezeer: http://www.deezer.com/en/album/50132212
Spotify: https://open.spotify.com/album/63NkJNjJUj2LMCl2hle5y1

Lyrics:
Fytyra ime ne pasqyre me sheh
Me buzeqesh dhe ben sikur sme njeh
Koha kalon
Nuk jam me njesoj
Nje Pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk kam me dhimbje ska me lot ne sy
Dhe vazhdoj jetoj
Kohen e sfidoi
Uuuuuu syte me nuk ti njoh
Uuuuuuu te doja, mos harro

Ref....
(Jo)
Jo nuk mund te jemi si me par
Jo nuk ka me dit ne kalendar
Nuk kam frik te mbetem vetem
Une skam frik te mbetem vetem
Jo tani per ty me nuk do qaj
Zot sa fort te doja, skisha faj
Ti ke frik te mbesh vetem ?
Ti ke frik te mbetesh vetem ?

Mirupafshim dashuri
Se te doja si femi
Koha kaloj
Nuk jam me njesoj
Nje pamje tjeter kam une sot pa ty
Nuk ka me dhimbje, ska me lot ne sy
Dhe vazhdoj jetoj
Kohen e sfidoj

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store