Banner

Banner

Titulli Mc Kresha ft Lyrical Son - Duqa mi Duqa
Ndëgjuar 6,743,676
Shkarkuar 2,223
Pëlqyer 27,172
Publikuar 10/11/2017

Informatat e këngës
BUY/BLEJE
http://lnk.site/duqamiduqa

Album "United State of Albania"
Prod by: Strike Beatz & K-Master
Lyrics: Mc Kresha & Lyrical Son
Mix and Master: PRESSPLAY
Rec: Rob Real, Pint Studio Pr

Video by: PINKMOON
www.pinkmoon.al

Album: United State of Albania
P.I.N.T. 2017

Connect with Mc Kresha:
Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta

Connect with Lyrical Son:
Facebook: https://www.facebook.com/LyricalSonOfficial

Connect with P.I.N.T.:
Facebook: https://www.facebook.com/PINT.KS

Send igroove duqami to the number 9000 (Switzerland)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store