Banner

Banner

Titulli DULI - Zemer
Ndëgjuar 2,147,915
Shkarkuar 4,974
Pëlqyer 8,199
Publikuar 24/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
Directed , Filmed and Edited by: Daniel Joveski
Script: Abas Spahiu
Music: DJ -TR3NDY
Lyrics: Benny
Studio: Meti
Assistant: Riste Filipov
Instagram: https://www.instagram.com/duliofficial/
Facebook: https://www.facebook.com/DuliOfficialDirected
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store