Banner

Banner

Titulli Daim Lala - Ta Hanksha Zemren
Ndëgjuar 2,033,595
Shkarkuar 1,583
Pëlqyer 4,322
Publikuar 24/11/2017

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Muz:Adi Malaj
Tex:Fatmir Muja

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store