Banner

Banner

Titulli Buraku ft Grupi Fama - Qaj
Ndëgjuar 476,470
Shkarkuar 1,302
Pëlqyer 1,722
Publikuar 03/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Teksti: Fatmir Muja
Muzika dhe orkestrimi: Chipsi
http://fmproduction.al
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Buraku & Grupi Fama - Qaj OfficialVideo 4K
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store