Banner

Banner

Titulli Kole Oroshi - Tash je i Martum
Ndëgjuar 159,455
Shkarkuar 958
Pëlqyer 605
Publikuar 08/12/2017

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Video: MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store