Banner

Banner

Titulli Malesori - Kenga jone
Ndëgjuar 183,168
Shkarkuar 938
Pëlqyer 501
Publikuar 09/12/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Ork: Ardian Kastrati
Teksti: Ilir Berani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store