Banner

Banner

Titulli Arilena Ara - Zemer
Ndëgjuar 2,451,169
Shkarkuar 3,179
Pëlqyer 13,488
Publikuar 23/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
Subscribe to Arilena Ara YouTube Channel: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo
Follow on Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB and on Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG
Official Website: http://www.arilenaara.com

(c) 2008 ShqipTube: YouTube: http://smarturl.it/SHQIPTUBE / Facebook: http://smarturl.it/ShqipTubeFCB

Music: Darko Dimitrov
Lyric: Lindon Berisha


* Strofa 1 *
Ndjehem si e huaj brenda ne lekuren time
Ishim ne fillim por prekem fundin zemra ime
E zbrazet une sot, si nje shpirt i verber
E demtuar jam.. pyes, faj a kam?
Ishe frymezim, tani pendim
Force une te ngrihem s’kam..

* Ref *
A ke ti zemer?
A je ti burre?
Je vetem emer, i ftohte si nje gur
A ke ti zemer?
Faj te pranosh..
Je vetem emer
Pa shkronja shume bosh..
A ke ti zemer?
Jo ti nuk ke..
Je vetem emer
Ti nuk e sheh
A ke ti zemer? A ke ti zemer? A ke ti?

* Strofa 2 *
A e ke harruar para zotit u betove?
Je njeriu im, besimin tim shkaterrove..
Ti kthehesh si vjeshte
Une bie gjithmone..
Me telefonon i dehur, thua me mungon
Ndoshta tani vuan njesoj
Por prape dyshoj..

* Ref *
A ke ti zemer?
A je ti burre?
Je vetem emer, i ftohte si nje gur
A ke ti zemer?
Faj te pranosh..
Je vetem emer
Pa shkronja shume bosh..
A ke ti zemer?
Jo ti nuk ke..
Je vetem emer
Ti nuk e sheh
A ke ti zemer? A ke ti zemer?

A ke ti zemer? Jo ti nuk ke..
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store