Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati ft Young Zerka - Diamanta
Ndëgjuar 6,016,816
Shkarkuar 2,454
Pëlqyer 29,120
Publikuar 23/12/2017

Informatat e këngës
Music & Arrangement: Big Bang
Melody: Ronela and Young Zerka
Lyrics: Ronela Hajati
Video: Valon Aziri

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store