Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Zemer e braktisur
Ndëgjuar 4,910
Shkarkuar 1,095
Pëlqyer 54
Publikuar 12/01/2018

Informatat e këngës
Valton Krasniqi - Zemër e braktisur (Unplugged acoustic version)

Piano: Rrahman Kryeziu
Kitarë: Ajnur
Kitarë/Klarinet: Severgjan Emini
Realizimi televiziv: First Channel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store