Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Pa dashni
Ndëgjuar 1,458,117
Shkarkuar 2,572
Pëlqyer 10,834
Publikuar 08/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
iAM Artist: https://smarturl.it/iAM-Artist

Follow me online:
Instagram:https://smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: https://smarturl.it/Nexhat-Facebook
YouTube: https://smarturl.it/Nexhat-YouTube
Spotify: https://smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: https://smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

(℗) iAM Artist & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store